Walne zgromadzenie

ZAWIADOMIENIE

Zarząd Akademii Piłkarskiej „Sokół” Pyrzyce zawiadamia o Walnym Zebraniu Członków Akademii Piłkarskiej „Sokół” Pyrzyce, które odbędzie się w dniu 11 października 2016 roku o godz. 18.30 w siedzibie przy ul. Kościuszki 26 w Pyrzycach (świetlicy budynku Pyrzyckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego).

Porządek zebrania:

1. Powitanie przybyłych Członków przez Prezesa AP

2. Przedstawienie Porządku Zebrania przez Prezesa AP

2. Wybór Przewodniczącego Zebrania, Protokolanta i Komisji Skrutacyjnej.

3. Sprawdzenie Quorum Zebrania na podstawie Listy Członków z opłaconymi składkami przez Komisję Skrutacyjną.

4. W związku z rezygnacją Członka Komisji Rewizyjnej, wybór nowego członka Komisji Rewizyjnej.

5. Wybory uzupełniające do Zarządu Akademii Piłkarskiej Sokół Pyrzyce.

6. Podjęcie uchwał dotyczących rozliczeń finansowych.

7. Wolne wnioski

8. Zamknięcie zebrania.

Jednocześnie informuje się, iż w przypadku braku Quorum podczas Walnego Zebrania w podanym wyżej terminie wyznacza się nowy termin Walnego Zebrania na dzień października 2016 roku o godz. 19.00 w siedzibie stowarzyszenia.

Uprzejmie informujemy, iż prawo głosowania posiadają członkowie, którzy w całości opłacili składkę członkowską.

Ponadto prosimy o uregulowanie wszystkich należności na rzecz naszego stowarzyszenia. Na zebraniu będzie możliwość sprawdzenia dokonywanych wpłat.

`Zarząd Akademii Piłkarskiej „Sokół Pyrzyce”

(http://apsokolpyrzyce.futbolowo.pl)